Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENO" len 7 minút od mesta Martin s exkluzívnymi výhľadmi na krásnu prírodu.

Lokalita: Turčianske Jaseno

od 231 € mesačne
95,00 €/m²

770 m²

ID: 30102

 
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENOExkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENOExkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENOExkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENOExkluzívne ponúkame na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky ,,IBV TURČIANSKE JASENO

Charakteristiky

 • Elektrická prípojka:áno
 • Pripravenosť k výstavbe:vydané územné rozhodnutie
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Terén:rovina až mierny svah
 • Kanalizačná prípojka:nie
 • Prístupová cesta:asfaltová
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj  pozemky určené na výstavbu rodinných domov  ,,IBV TURČIANSKE JASENO" len 7 minút od mesta Martin s exkluzívnymi výhľadmi na krásnu prírodu.

 

,,IBV TURČIANSKE JASENO" sa nachádza na konci obce Turčianske Jaseno v časti Horné Jaseno smerom na obec Belá v ktorej sa nachádza 11-násť slnečných pozemkov, ktoré sú vhodné na výstavbu aj nízkoenergetických rodinných domov prípadne sú vhodné ako vynikajúce investíčne pozemky.

 

Výnimočnosť novej zóny spočíva nie len v jej umiestnení ale i v tom, že výhľad z budúcich terás rodinných domov je na okolitú scenériu a budúcim majiteľom ponúka nadštandardné bývanie neďaleko mesta Martin.

 

V cene pozemku sú zahrnuté inžinierske siete, ktoré budú dovedené na pozemok: voda, elektrina, opticky kábel, domový odpad, asfaltová prístupová cesta s chodnikom a verejným osvetlením. 

 

Možnosť výberu z už rozparcelovaných pozemkov od rozlohy 770 m2 po 887 m2.  Nová zóna má vydané všetky potrebné povolenia ktoré sú potrebné ku klasifikácií pozemkov na IBV a ich predaju či pripravenosť k výstavbe. 

 

Na zverejnených fotografiách je zobrazený výhľad na okolitu scenériu, rozparcelované pozemky a posledná fotografia je aktuálny pohľad na konkrétnu zónu.

 

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obecný úrad, pošta, potraviny, materská škola, výnimočný gotický kostol a rozširujúca sa infraštruktúra obce. 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZVÝHODNENÁ CENA NA PRVÉ TRI POZEKY: 95 €/m2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Bližšie informácie Vám poskytne realitný maklér Denisa Kubizňová: 0917 650 188.

 

Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva, prepis energií, zavkladovanie zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Dátum poslednej aktualizácie: 10.10.2022

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Turčianske Jaseno pozemok
na predaj ID: 28907 1 416 m²
10,00 €/m² 14 160,00 €
Turčianske Jaseno pozemok
na predaj ID: 29922 1 545 m²
od 450 € mesačne 92,00 €/m² 142 140,00 €
exkluzívne iba u nás
Turčianske Jaseno pozemok
na predaj ID: 28359 8 269 m²
od 314 € mesačne 12,00 €/m² 99 228,00 €

 • fingo