Referencie

 • Daniela Š.

  Perfektné riešenie, neraz skoro neriešiteľných problémov. Okamžitá komunikácia pani Gajdošovej a hľadanie optimálnych riešení.

 • Barbora T.

  Kúpa nehnuteľnosti prebehla bez problémov. Pozitívum vidím v dobrej komunikácii, ústretovosti a zodpovednosti realitnej maklérky Emílie Gajdošovej.

 • Dušan A.

  S priebehom obchodu a Vašimi službami som bol spokojný, pani maklérka Emília Gajdošová sa mi venuje a odpovedá na moje otázky aj po skončení obchodu

 • Michaela Ž.

  Odporučila by som maklérku pani Kováčovú s jej asistentkou Michaelou Hanakovičovou. Tvoria výborný tím, ihneď reagujú a snažia sa vyhovieť všetkým potrebám klienta.

 • Martin M.

  Nestaráte sa o nič, v podstate za vás spravia všetko. Prídete na podpis a hotovo.

 • Dalibor Pročka, ul. Nováka, Martin

  „Potreboval som veľmi rýchlo kúpiť byt a vďaka realitnej kancelárii Realityalpia sa mi to podarilo. Našli mi vhodný byt, vysvetlili mne aj môjmu otcovi celý postup realizácie a po podpise zmluvy všetko za mňa urobili. Ja som od nich dostal už iba kľúče a list vlastníctva. Na oplátku spokojní môžu byť podľa mňa aj oni, lebo všetkých známych, čo chcú kúpiť alebo predať nejakú nehnuteľnosť, posielam za nimi.“
 • Tomáš Jesenský, ul. Timravy, Martin – Podháj

  „Mali sme s manželkou vybavený certifikát na hypotekárny úver, ale dlhší čas sme nemohli nič vhodné zohnať. Boli sme už z toho nervózni, lebo nám končil nájom a súrne sme už potrebovali kúpiť nejaký byt. Vďaka realitnej kancelárii Realityalpia sa nám to podarilo. Ponúkli nám byt kúsok od nášho prenajatého, takže ani sťahovanie nebol žiadny problém a Vianoce sme už mohli osláviť vo svojom. Určite to boli pre nás doteraz tie najkrajšie Vianoce.“
 • Ľubomír Pokorný, ul. Cyrila a Metoda, Vrútky

  „Zamestnanci realitnej kancelárie Realityalpia mi ponúkli niekoľko trojizbových bytov. Sám som nevedel, ktorý si mám vybrať. Nakoniec sa mi zapáčil jeden kompletne prerobený byt za veľmi dobrú cenu. No a dnes som šťastný majiteľ.“
 • Zuzana Bartáková, ul. Galandová, Martin – Košúty II

  „Bála som sa kúpy nehnuteľnosti. Odvšadiaľ počúvate, ako niekto naletel podvodníkom. My sme chceli s priateľom kúpiť byt v Košútoch, ale priateľ má takú prácu, že niekedy je aj celý mesiac mimo Slovenska, preto som si to nevedela poriadne predstaviť. Samozrejme, nehnuteľnosť sme chceli kúpiť cez hypotekárny úver. Zamestnanci realitnej kancelárie Realityalpia nám pomohli. Aj keď to trvalo dlhšie a boli aj nejaké problémy, nakoniec všetko vyriešili k našej spokojnosti.“
 • rod. Kubišová, Mošovce

  „Hľadali sme dom v okolí Martina. Prezreli sme si viacero domov, zaujal nás jeden, ktorý mala v ponuke Realityalpia. Obrátili sme sa na nich. Pomohli nám vybaviť hypotekárny úver, jedinou našou starosťou boli podpisy zmlúv.Všetko ostatné Realityalpia zariadila za nás, keď sme boli na dovolenke. Z nej sme sa vracali ako nový majitelia domu“
 • Katarína Gabajová, ul. J. Krónera, Martin

  „Dlhšiu dobu som predávala dom. Záujemcovia sa hlásili, no väčšinou si ho pozreli a viac sa neozvali alebo ho chceli na úver. Nemala som s tým skúsenosti, tak som sa obrátila na Realityalpia. Našli mi kupujúceho, ktorý síce taktiež chcel dom kúpiť cez úver, no všetko mi vysvetlili, čo sa dalo vybavili za mňa. Som spokojná s ich službou.“
 • rod. Húšťavová, Kláštor pod Znievom

  „Dlhšiu dobu sme túžili po rodinnom dome, nakoniec sme jeden vhodný našli v Realityalpia. Peniaze v hotovosti sme nemali. Mali sme byt a ešte sme potrebovali vybaviť úver. Prakticky sme si nevedeli predstaviť, ako to zrealizujeme. V realitnej kancelárii nám to vysvetlili a absolvovali s nami každý jeden krok. Napriek nervozite a dovolenkovému obdobiu sa všetko stihlo a my bývame v novom dome."
 • p. Dodoková, Martin - Záturčie

  „Touto cestou sa chcem poďakovať realitnej kancelárii Realityalpia, že mi pomohli pri predaji môjho bytu v Záturčí. Urobili to za krátky čas. Postarali sa o všetko. O zmluvy, návrhy na vklad do Katastra, odpisy stavou elektriky, vody, plynu, o ich prehlásenie. Bolo to jednoduchšie, ako som si predstavovala.Neviem, ako by som to zvládla sama. Ďakujem."
 • Marek Lidák, Martin - Záturčie

  „S priateľkou sme dlho hľadali byt. Situácia v Martine nie je práve najlepšia. Dva razy nám už sľúbený byt predávajúci nakoniec odmietol predať. Aj sme mali peniaze , ale nemali sme čo kúpiť. Byt, ktorý sme vďaka realitnej kancelárii Realityalpia kúpili, bol už náš tretí pokus o kúpu. Mal som zo všetkého obavy, no nebolo z čoho. Som majiteľom nového bytu."
 • rod. Katrenčíková, Slovenská Ľupča

  „Potrebovali sme predať rodinný dom vo Vrútkach. Keďže bývame v Slovenskej Ľupči, bol by pre nás problém dochádzať do Martina kvôli každej obhliadke. Obrátili sme sa preto na realitnú kanceláriu Realityalpia, aby nám pomohli s predajom. Na obhliadke nášho domu sme sa dohodli na všetkých podmienkach, nechali sme im kľúče a o nič viac sme sa starať nemuseli. V krátkej dobe nám našli kupujúcich na náš dom. Netrvalo dlho, celý obchod prebehol rýchlo a v poriadku. Jediná vec, o ktorú sme sa museli postarať, boli podpisy zmlúv. Touto cestou im chceme poďakovať."
 • rod. Hamzová, ul. Mazúra, Martin a rod. Penteková, ul. Sklabinská, Martin

  „Stretli sme sa vďaka realitnej kancelárii Realityalpia. Obaja sme potrebovali vymeniť byt. Jednoizbový za trojizbový a naopak. Jeden potreboval vybaviť úver na byt, druhý úver vyplatiť a zrušiť ťarchu banky. Už je všetko hotové, sme presťahovaní. Až teraz vieme oceniť, čo bolo treba urobiť. Musíme priznať, že sami by sme to pravdepodobne nezvládli. Výmena prebehla rýchlejšie, ako sme predpokladali. Obe rodiny sme spokojné."
 • p.Linet, Štvrť Čajkovského, Martin

  „Chcem poďakovať realitnej kancelárii Realityalpia za rýchly predaj môjho 1-izbového bytu a vyriešenie mojej bytovej otázky, nakoľko sa mi rozrastá rodina. Navštívil som realitnú kanceláriu a do 2 týždňov som mal peniaze, dokonca mi počkali aj s vysťahovaním."
 • p.Rafaj, Martin-Záturčie

  „Touto cestou chcem vyjadriť svoju spokojnosť s prácou realitnej kancelárie Realityalpia. Sprostredkovali profesionálne predaj môjho bytu v Záturčí napriek tomu, že som bol celý čas v zahraničí. Na predaj som splnomocnil svoju mamu, tá urobila iba najnutnejšie kroky - podpis zmlúv, všetko ostatné za mňa vybavila realitná kancelária."
 • rod. Kapitáňová, Martin-Záturčie

  „Sme manželia, obaja pochádzame mimo okresu Martin. Kvôli práci sme potrebovali kúpiť byt v Martine. Na Realityalpia sme narazili náhodou, keď sme hľadali ponuky na internete. Zaujal nás jeden byt v Záturčí,oslovili sme makléra p. Páričku. Už na obhliadke nás byt zaujal, boli sme teda rozhodnutí vybaviť si nejako hypotéku. Na naše milé prekvapenie nám Realityalpia pomohla aj s tým, celá kúpa bola bezproblémová. Služby tejto realitnej kancelárie môžeme odporučiť."
 • rod. Tamášiová, Martin-Košúty I

  „Presťahovali sme sa do väčšieho bytu a náš bývalý 1 izbový byt zostal prázny, takže sme sa rozhodli ho predať. Dali sme si inzerát do novín. Ozvala sa nám aj realitná kancelária Realityalpia s ponukou, že nám byt predajú, nakoľko mali záujemcu. Tento im však od kúpy odstúpil, čo nás zo začiatku nemilo preklapilo. Neskôr nám z realitnej kancelárie zavolali opäť, že našli ďalšieho kupcu. Tento skutočne byt kúpil na hypotéku. Všetko prebehlo rýchlejšie, ako sme očakávali. Po tejto skúsenosti môžem Realityalpia odporučiť."
 • p. Jurkovič, Vrútky

  „Bol som veľmi spokojný s prácou realitnej kancelárie. Človek chodí do roboty a ani nemá také skúsenosti. Spoľahol som sa na zamestnancov a iba som podpísal zmluvy a prišiel si po peniaze."
 • p. Hajas, Štúrovo nám., Martin

  „Priznám sa, že na začiatku som moc neuvažoval o spolupráci s realitnou kanceláriou. Moc som tomuto spôsobu predaja nedôveroval. Keďže som mal na byte úver a teda na liste vlastníctva ťarchu, napokon som súhlasil. Realityalpia mi našla kupcov zo zahraničia, zabezpečili preklad zmlúv, vyplatenie úveru, očistenie listu vlastníctva a všetko ostatné. Aj s vysťahovaním bolo všetko hotové do cca 2 týždňov. Môžem povedať, že som naozaj spokojný."
 • p. Gajdošová, ul. Severná, Martin

  „Bola som skutočne spokojná. Viac ráz mi kúpa bytu nevyšla, no v Realityalpia urobili všetko pre to, aby som sa konečne majiteľom bytu stala a vyšlo to. Ďakujem"
 • p. Burdiliak, ul. J.Krónera, Martin

  „Vďaka tejto realitnej kancelárii som mal pekné Vianoce.Všetko sme urobili tesne pred sviatkami a na sviatky mi prišli peniaze na účet. Realityalpia mi pomohla predať pozemok, vysvetlili mi celý postup a neoľutoval som, že som sa na nich spoľahol."
 • p. Bíziková, Martin-Podháj

  „S realityalpia som nadmieru spokojná. Stálo mi to za to, nemusela som myslieť, či je všetko v poriadku. Ak by som ešte niekedy niečo predávala alebo kupovala, tak cez nich."
 • p. Kubelová, Martin-Záturčie

  „Musím priznať, že s realitnými kanceláriami som nechcela mať nič spoločné. Pokúšala som si svoj byt predať sama, no každému záujemcovi sa buď byt zdal drahý alebo nedostal úver. Až ma nakoniec známy presvedčil, nech to predsa skúsim a idem do realityalpia. A urobila som dobre, za 2 týždne som už mala aj peniaze. Môžem naozaj doporučiť."
 • rod. Hrušková, Martin-Priekopa

  „S realityalpia bola naša rodina spokojná. Ja aj manželka. Mali v ponuke chatu, ukázali nám ju, zložili sme zálohu, vybavili všetko okolo kúpy, ešte nám ju idú na budúcci týždeň odovzdať. Pomôžu s prepisom všetkých energií. Naozaj môžeme doporučiť. Stačí si vybrať a ozvať sa."
 • p. Olosová, Martin-Priekopa

  „Veľmi pekne ďakujem realityalpia, s.r.o., že mi zabezpečili strechu nad hlavou. Naozaj som bola s ich prácou spokojná, boli veľmi milí."

 • fingo