Referencie

 • p. Jurkovič, Vrútky

  „Bol som veľmi spokojný s prácou realitnej kancelárie. Človek chodí do roboty a ani nemá také skúsenosti. Spoľahol som sa na zamestnancov a iba som podpísal zmluvy a prišiel si po peniaze."
 • p. Hajas, Štúrovo nám., Martin

  „Priznám sa, že na začiatku som moc neuvažoval o spolupráci s realitnou kanceláriou. Moc som tomuto spôsobu predaja nedôveroval. Keďže som mal na byte úver a teda na liste vlastníctva ťarchu, napokon som súhlasil. Realityalpia mi našla kupcov zo zahraničia, zabezpečili preklad zmlúv, vyplatenie úveru, očistenie listu vlastníctva a všetko ostatné. Aj s vysťahovaním bolo všetko hotové do cca 2 týždňov. Môžem povedať, že som naozaj spokojný."
 • p. Gajdošová, ul. Severná, Martin

  „Bola som skutočne spokojná. Viac ráz mi kúpa bytu nevyšla, no v Realityalpia urobili všetko pre to, aby som sa konečne majiteľom bytu stala a vyšlo to. Ďakujem"
 • p. Burdiliak, ul. J.Krónera, Martin

  „Vďaka tejto realitnej kancelárii som mal pekné Vianoce.Všetko sme urobili tesne pred sviatkami a na sviatky mi prišli peniaze na účet. Realityalpia mi pomohla predať pozemok, vysvetlili mi celý postup a neoľutoval som, že som sa na nich spoľahol."
 • p. Bíziková, Martin-Podháj

  „S realityalpia som nadmieru spokojná. Stálo mi to za to, nemusela som myslieť, či je všetko v poriadku. Ak by som ešte niekedy niečo predávala alebo kupovala, tak cez nich."
 • p. Kubelová, Martin-Záturčie

  „Musím priznať, že s realitnými kanceláriami som nechcela mať nič spoločné. Pokúšala som si svoj byt predať sama, no každému záujemcovi sa buď byt zdal drahý alebo nedostal úver. Až ma nakoniec známy presvedčil, nech to predsa skúsim a idem do realityalpia. A urobila som dobre, za 2 týždne som už mala aj peniaze. Môžem naozaj doporučiť."
 • rod. Hrušková, Martin-Priekopa

  „S realityalpia bola naša rodina spokojná. Ja aj manželka. Mali v ponuke chatu, ukázali nám ju, zložili sme zálohu, vybavili všetko okolo kúpy, ešte nám ju idú na budúcci týždeň odovzdať. Pomôžu s prepisom všetkých energií. Naozaj môžeme doporučiť. Stačí si vybrať a ozvať sa."
 • p. Olosová, Martin-Priekopa

  „Veľmi pekne ďakujem realityalpia, s.r.o., že mi zabezpečili strechu nad hlavou. Naozaj som bola s ich prácou spokojná, boli veľmi milí."

 • fingo