Referencie

 • Katarína Gabajová, ul. J. Krónera, Martin

  „Dlhšiu dobu som predávala dom. Záujemcovia sa hlásili, no väčšinou si ho pozreli a viac sa neozvali alebo ho chceli na úver. Nemala som s tým skúsenosti, tak som sa obrátila na Realityalpia. Našli mi kupujúceho, ktorý síce taktiež chcel dom kúpiť cez úver, no všetko mi vysvetlili, čo sa dalo vybavili za mňa. Som spokojná s ich službou.“
 • rod. Húšťavová, Kláštor pod Znievom

  „Dlhšiu dobu sme túžili po rodinnom dome, nakoniec sme jeden vhodný našli v Realityalpia. Peniaze v hotovosti sme nemali. Mali sme byt a ešte sme potrebovali vybaviť úver. Prakticky sme si nevedeli predstaviť, ako to zrealizujeme. V realitnej kancelárii nám to vysvetlili a absolvovali s nami každý jeden krok. Napriek nervozite a dovolenkovému obdobiu sa všetko stihlo a my bývame v novom dome."
 • p. Dodoková, Martin - Záturčie

  „Touto cestou sa chcem poďakovať realitnej kancelárii Realityalpia, že mi pomohli pri predaji môjho bytu v Záturčí. Urobili to za krátky čas. Postarali sa o všetko. O zmluvy, návrhy na vklad do Katastra, odpisy stavou elektriky, vody, plynu, o ich prehlásenie. Bolo to jednoduchšie, ako som si predstavovala.Neviem, ako by som to zvládla sama. Ďakujem."
 • Marek Lidák, Martin - Záturčie

  „S priateľkou sme dlho hľadali byt. Situácia v Martine nie je práve najlepšia. Dva razy nám už sľúbený byt predávajúci nakoniec odmietol predať. Aj sme mali peniaze , ale nemali sme čo kúpiť. Byt, ktorý sme vďaka realitnej kancelárii Realityalpia kúpili, bol už náš tretí pokus o kúpu. Mal som zo všetkého obavy, no nebolo z čoho. Som majiteľom nového bytu."
 • rod. Katrenčíková, Slovenská Ľupča

  „Potrebovali sme predať rodinný dom vo Vrútkach. Keďže bývame v Slovenskej Ľupči, bol by pre nás problém dochádzať do Martina kvôli každej obhliadke. Obrátili sme sa preto na realitnú kanceláriu Realityalpia, aby nám pomohli s predajom. Na obhliadke nášho domu sme sa dohodli na všetkých podmienkach, nechali sme im kľúče a o nič viac sme sa starať nemuseli. V krátkej dobe nám našli kupujúcich na náš dom. Netrvalo dlho, celý obchod prebehol rýchlo a v poriadku. Jediná vec, o ktorú sme sa museli postarať, boli podpisy zmlúv. Touto cestou im chceme poďakovať."
 • rod. Hamzová, ul. Mazúra, Martin a rod. Penteková, ul. Sklabinská, Martin

  „Stretli sme sa vďaka realitnej kancelárii Realityalpia. Obaja sme potrebovali vymeniť byt. Jednoizbový za trojizbový a naopak. Jeden potreboval vybaviť úver na byt, druhý úver vyplatiť a zrušiť ťarchu banky. Už je všetko hotové, sme presťahovaní. Až teraz vieme oceniť, čo bolo treba urobiť. Musíme priznať, že sami by sme to pravdepodobne nezvládli. Výmena prebehla rýchlejšie, ako sme predpokladali. Obe rodiny sme spokojné."
 • p.Linet, Štvrť Čajkovského, Martin

  „Chcem poďakovať realitnej kancelárii Realityalpia za rýchly predaj môjho 1-izbového bytu a vyriešenie mojej bytovej otázky, nakoľko sa mi rozrastá rodina. Navštívil som realitnú kanceláriu a do 2 týždňov som mal peniaze, dokonca mi počkali aj s vysťahovaním."
 • p.Rafaj, Martin-Záturčie

  „Touto cestou chcem vyjadriť svoju spokojnosť s prácou realitnej kancelárie Realityalpia. Sprostredkovali profesionálne predaj môjho bytu v Záturčí napriek tomu, že som bol celý čas v zahraničí. Na predaj som splnomocnil svoju mamu, tá urobila iba najnutnejšie kroky - podpis zmlúv, všetko ostatné za mňa vybavila realitná kancelária."
 • rod. Kapitáňová, Martin-Záturčie

  „Sme manželia, obaja pochádzame mimo okresu Martin. Kvôli práci sme potrebovali kúpiť byt v Martine. Na Realityalpia sme narazili náhodou, keď sme hľadali ponuky na internete. Zaujal nás jeden byt v Záturčí,oslovili sme makléra p. Páričku. Už na obhliadke nás byt zaujal, boli sme teda rozhodnutí vybaviť si nejako hypotéku. Na naše milé prekvapenie nám Realityalpia pomohla aj s tým, celá kúpa bola bezproblémová. Služby tejto realitnej kancelárie môžeme odporučiť."
 • rod. Tamášiová, Martin-Košúty I

  „Presťahovali sme sa do väčšieho bytu a náš bývalý 1 izbový byt zostal prázny, takže sme sa rozhodli ho predať. Dali sme si inzerát do novín. Ozvala sa nám aj realitná kancelária Realityalpia s ponukou, že nám byt predajú, nakoľko mali záujemcu. Tento im však od kúpy odstúpil, čo nás zo začiatku nemilo preklapilo. Neskôr nám z realitnej kancelárie zavolali opäť, že našli ďalšieho kupcu. Tento skutočne byt kúpil na hypotéku. Všetko prebehlo rýchlejšie, ako sme očakávali. Po tejto skúsenosti môžem Realityalpia odporučiť."

 • fingo