Investična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, Kremnica

Lokalita: Kremnica

od 1741 € mesačne
550 000,00 €

493 m²

ID: 22533

REZERVOVANÉ
 
Investična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, KremnicaInvestična príležitosť - Meštiansky dom na predaj, Kremnica

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Elektrická prípojka:áno
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické
 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • Typ prevádzky:iné
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný meštianský dom v centrálnej časti mesta Kremnica v strede pešej zóny. Vďaka svojej polohe je budova neprehliadnuteľná a dobrá investícia. Budova dáva priestor nie len na realizáciu potrieb trhu ale aj na realizáciu svojich snov. 

 

Budova je v súčasnosti dvojpodlažná, podpivničená z 1/2,  kde sa môže nachádzať vinná pivnica. Prízemie a prvé nadzemné podlažie je dlhodobo prenajaté v segmente obchodu a služieb. Budova je v čiastočne prerobenom stave , čo dáva priestor pre realizáciu podnikateľského zámeru podľa vlastných predstáv ( napr. vybudovanie veľkometrážnych bytových jednotiek  v centre historickej časti mesta, penziónu s kaviarňou s krásnou terasou, prevádzok atď ...) 

 

Súčasný majiteľ dal vypracovať kompletnú štúdiu na zrealizovanie projektu pre vybudovanie penziónu. Priestory podkrovia umožňujú navrhnúť penzión v dvoch podlažiach. Možnosť vytvorenia až 19- násť viaclôžkových izieb, každá s vlastným hygienickým zariadením s navrhnutými priebežnými vykiermi s pultovou strieškou.

 

Ponúkame k nehnuteľnosti po predaji servis spravovania nehnuteľnosti v prípade prenájmu budovy tretím stranám ( administratívna činnosť, správa nehnuteľnosti, obhliadky, výber nájomníkov a mnoho ďalšieho ) 

 

Mesto Kremnica leží v západnej časti Stredného Pohronia neďaleko geografického stredu Európy. Je často navštevované turistami, usporiadavajú sa  festivalu humoru a satiry Kremnické gagy.  V Kremnici sa uskutočňujú viaceré umelecké a športové podujatia slovenského a medzinárodného významu. Je centrom turistiky a rekreácie nielen v strede Slovenska, ale aj v „strede Európy“.

V blízkom okolí Kremnice sa už niekoľko desaťročí organizujú tradičné bežkárske preteky Biela stopa Kremnica-Skalka. 

 

Kremnica (nem. Kremnitz, maď. Körmöcbánya, lat. Cremnicium) je mesto ležiace v okrese Žiar nad Hronom. Už od 10. storočia sa v meste a okolí ťažilo zlato a striebro. Kremnica je od roku 1328 slobodné kráľovské banské mesto a od 14. storočia je prezývaná Zlatá Kremnica. V meste sídli Mincovňa Kremnica, ktorá je najstaršia dodnes existujúca mincovňa na svete. Mestský hrad v Kremnici je národná kultúrna pamiatka.

 

Kúpou ihneď voľný.  

 

Na nehnuteľnosť nebol predložený energetický certifikát. 

 

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva, prepis energií, zavkladovanie zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade, diskrétnym riešením výkupov bytov v exekúcií a v dražbe s platbou do 24 hodín, sprostredkovanie predaja nehnuteľností, prenájmu, výstavbe nových rodinných domov v stave holodom ako aj na „kľúč“, vrátane kompletnej rekonštrukcie bytov a domov až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Dátum poslednej aktualizácie: 25.06.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Lipovec komerčné
na predaj ID: 27970 3 000 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Sučany komerčné
na predaj ID: 18359 1 416 m²
109,46 €/m² 155 000,00 €
Krpeľany komerčné
na predaj ID: 26987 320 m²
546,88 €/m² 175 000,00 €
Belá - Dulice komerčné
na predaj ID: 23706 2 692 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Turčianska Štiavnička komerčné
na predaj ID: 14719 1 359 m²
od 490 € mesačne 114,05 €/m² 155 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin komerčné
na predaj ID: 26551 14 426 m²
od 5699 € mesačne 124,77 €/m² 1 800 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin komerčné
na predaj ID: 17020 1 145 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás

 • fingo