Bytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.eu

Lokalita: Martin

cena v RK

1 m²

ID: 27751

 
Bytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA, www.kosutka.eu

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:vo výstavbe
 • Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:luxusná nehnuteľnosť, slnečná nehnuteľnosť, pekný výhľad
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám novinku v našej ponuke - bytový dom KOŠÚTKA. Tento moderný polyfunkčný bytový dom bude poskytovať všetko nevyhnutné pre komfortné bývanie. Pre nových majiteľov bude pripravených 31 bytových jednotiek rozdelených do 2, 2,5, 3 a 4 izbových  bytov. Cena bytov začína na 103 000€ s DPH.  (Pre podnikateľov možnosť odpočtu DPH).

 

Medzi hlavné výhody bytového domu „KOŠÚTKA“ patrí:


Kvalita: Na stavbu budovy bol použitý jednotný stavebný systém Ytong. Vyznačuje sa výbornými zvukovými a izolačnými vlastnosťami. Stavba je riešená ako referenčná stavba firmy YTONG. . Pri zariaďovaní bytov budú použité prémiové materiály a značky ako: vane Kaldewei, batérie Grohe, Hans-grohe, Kludi , umývadlo Duravit, Jika.
Variabilita: Navrhované riešenie priestoru bytu si klient môže prispôsobiť podľa svojich predstáv. Je možné meniť postavenie priečok, počet izieb aj dispozíciu.
Lokalita: Všetko čo potrebuje rodina k životu je v pešej dostupnosti. Jednoducho povedané: „Všade blízko“ ( do 150m je vzdialená škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchodný dom Kaufland, obchodné centrum Campo di Martin, McDonalds, lekáreň, zmrzlina, oddychová zóna).
Parkovanie: Pre majiteľov sú pripravené aj kryté garážové miesta na prízemí budovy, ktoré je možné dokúpiť k bytu, čo im zaručí bezproblémové parkovanie a ochranu ich auta pred poškodením alebo krádežou. Z garáže vedie výťah priamo na poschodie k Vášmu bytu.
Polyfunkcia: Nový majiteľ bytu môže využívať všetky výhody, ktoré bude tento projekt poskytovať. V budove bude pekáreň – aj bezlepková, kaviareň, kaderníctvo, detský kútik, lezecká stena, trampolíny, oddychová zóna.
Financovanie: Rezervačná záloha 5000€. Bližšie informácie k financovaniu radi poskytneme v kancelárii.
Kolaudácia: Bytový dom je práve vo výstavbe a jeho kolaudácia je naplánovaná na rok 2022.

 

 

Pre viac informácií o projekte nás neváhajte kontaktovať. 

 

www.kosutka.eu

 

 

Ing. Radovan Dobranský 

vedúci pobočky Martin

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 02.08.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Martin byt
na predaj ID: 27392 51 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 29429 68 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 29176 68 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 29190 55 m²
od 307 € mesačne 1 766,85 €/m² 97 000,00 €

 • fingo