Rodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, Vrútky

Lokalita: Vrútky

od 949 € mesačne
299 900,00 €

413 m²

ID: 22942

 
Rodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, VrútkyRodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na podnikateľské účely, Vrútky

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Okná:plastové
 • Stavebný materiál:ytong
 • Možnosť hypotekárneho úveru:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-podlažný objekt /rodinný dom/ vo Vrútkach pri kúpalisku s využiteľnosťou trvalého bývania v kombinácii s podnikaním. Pozemok je o výmere 413 m2, zastavaná plocha 230 m2. Parkovanie je zabezpečené. Priamo v budove sa nachádza veľká garáž momentálne využívaná ako skladové priestory. V blízkosti objektu sa nachádza pridružené veľké zberné parkovisko.
Budova je nízko nákladová, boli vybudované fotovoltaické panely v hodnote 50.000 eur. Umiestnené sú na streche s výkonom 17 kWpa s pokrytím spotreby el. energie po celý rok + kombinácia s el. kúrením.
Budova je rozdelená na dve samostatné jednotky, každá s vlastným vstupom. Hlavná budova je pôvodná, prístavba z r. 2012. Obidve prešli komplet rekonštrukciou, vrátane rozvodov a interiéru.
Hlavná budova:
Prvé podlažie: 3 veľké izby, kuchynka, kúpeľňa, WC, veľká chodba, vstupná chodba, pivničné skladové priestory
Druhé podlažie: veľká podkrovná miestnosť, kúpeľňa a WC
Administratívna budova: kancelárske priestory, ktoré nie sú napojené na vodu, veľké skladové priestory, kde sa nachádza ovládanie na fotovoltaiku
Celý objekt je pripojený na optiku - internet, telefónnu linku a satelit. Je pripravený aj momentálne využívaný ako sídlo firmy.

Na nehnuteľnosť nie je vystavený energetický certifikát.
Viac info u makléra. 

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 08.10.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Blatnica dom
na predaj ID: 26292 2 472 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Valča dom
na predaj ID: 25526 515 m²
od 474 € mesačne 291,26 €/m² 150 000,00 €
Sučany dom
na predaj ID: 28417 480 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin dom
na predaj ID: 26562 350 m²
od 459 € mesačne 414,29 €/m² 145 000,00 €

 • fingo