Podnikateľský objekt na predaj, Martin

Lokalita: Martin

cena v RK

14 426 m²

ID: 26551

 
Podnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, MartinPodnikateľský objekt na predaj, Martin

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Elektrická prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v lokalite Martin, len 5 minút od centra mesta. Celková výmera objektu je 14426 m2. Objekt pozostáva z prevádzkovej budovy, ktorá je využívaná ako ubytovacie zariadenie s kapacitou 50 lôžok. Je čiastočne podpivničená a má dve podlažia.

1. PP - kotolňa a sklady paliva, bar so samostatným vstupom zo západnej strany

1. NP - kompletne prerobený 3-izbový byt s krbom, kancelária, kuchyňa, jedáleň, 4 izby, spoločné WC, spoločná kúpeľňa, chodba, schodište, sklad a vrátnica

2. NP - kompletne prerobený 3-izbový byt, 7 izieb, spoločné WC a kúpeľňa, chodba

V objekte sa nachádzajú aj garáže, dielne, sklady, príslušenstvo a nebytové priestory, ktoré sa využívajú na prenájom cca. 10 firmám. 

Areál má vlastný oplotený dvor a pred budovou sa nachádza vlastné parkovisko. Areál je napojený na vodu, kanalizáciu, elektrinu. Iné využitie areálu vzhľadom na svoju polohu a kapacity nie je vylúčené. 

 

Na nehnuteľnosť nie je vystavený energetický certifikát.

 

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva, diskrétnym riešením výkupov bytov v exekúcií a v dražbe s platbou do 24 hodín, sprostredkovanie predaja nehnuteľností, prenájmu, výstavbe nových rodinných domov v stave holodom ako aj na „kľúč“, vrátane kompletnej rekonštrukcie bytov a domov až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Dátum poslednej aktualizácie: 10.12.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Martin komerčné
na predaj ID: 17020 1 145 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin komerčné
na predaj ID: 4753 1 145 m²
od 1013 € mesačne 279,48 €/m² 320 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin komerčné
na predaj ID: 21561 758 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás

 • fingo