Drevodom na predaj, Zázrivá, časť Biela

Lokalita: Zázrivá

od 569 € mesačne
180 000,00 €

861 m²

ID: 22938

 
Drevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť BielaDrevodom na predaj, Zázrivá, časť Biela

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Odpad:čistička
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatne stojacu, dvojpodlažnú DREVOSTAVBU v obci Zázrivá, časť Biela, okres Dolný Kubín, región Orava. Dom je využiteľný na trvalé bývanie, alebo ako chalupa na rekreačné účely. 

Pozemok je o výmere 861 m2 s nádherným výhľadom na Veľký Rozsutec. Úžitková plocha je 250 m2. Bol postavený v r. 1982 a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Jedná sa o drevenú zrubovú stavbu s murovaným základom a podpivničením. Je pravidelne majiteľom udržiavaný, vrátane náteru dreva raz ročne ľanovým olejom Luxol. 

Strecha je desaťročná, plechová, podkrovie zateplené, okná plastové, 2 komíny - vyvložkované.

Inžinierske siete - medená elektrika s certifikátom, vlastný rezervoár na pitnú vodu, čistička odpadových vôd s motorčekom a fukárom. Kúrenie je kombinované elektrické + pevné palivo. 

Dispozícia:

1. podlažie - veranda, chodba, kuchyňa robená na mieru so vstavanými spotrebičmi a práčkou, tri izby, kúpeľňa s WC a vaňou

2. podlažie - jedna veľká izba, kúpeľňa s WC a sprchou, jedna menšia izba

prízemie - pivničná časť: jedná slovenská izba, technická miestnosť s vírivkou, sprchou a WC

podkrovie - veľká spoločenská miestnosť a veľká izba o výmere 27 m2

Na pozemku sa nachádza drevený altán, drevený záhradný domček, štvorgaráž momentálne využívaná ako garáž + skladové priestory a dreváreň. Pozemok je celooplotený novým kvalitným dreveným plotom s bezproblémovým prístupom celoročne po asfaltke. Záhrada je plná okrasných rastlín, stromov a kvetov.

Mesačné náklady spojené s užívaním domu sú 110€ mesačne. Lokalita Zázrivá patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku. Dom je umiestnený na kopci s nádherným výhľadom na malebnú prírodu Malej Fatry. Je ideálnym miestom na oddych a relax. Predáva sa s novým zariadením. 

Dátum poslednej aktualizácie: 19.05.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Belá - Dulice chata
na predaj ID: 25461 64 m²
od 205 € mesačne 1 015,63 €/m² 65 000,00 €
Ondrašová chata
na predaj ID: 26049 1 317 m²
63,78 €/m² 84 000,00 €
NOVÉ
Sučany chata
na predaj ID: 21210 20 m²
od 117 € mesačne 1 850,00 €/m² 37 000,00 €

 • fingo