Chata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skaly

Lokalita: Žilina

cena v RK

120 m²

ID: 22949

 
Chata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skalyChata na samote pri potoku na predaj, Húty, Biele skaly

Charakteristiky

 • Plyn:nie
 • Odpad:septik / žumpa
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Chata s veľkosťou rodinného domu stojí osamotená v tichej doline Malej Fatry. Je to miesto, kde sa môžete dokonale schovať pred svetom. Najbližšia obec je 10 km ďaleko.

Chata má svoju studňu, napájanú horským prameňom, pod cestou preteká pstruhový potok, čo signalizuje čisté prostredie. Chata stojí na vyvýšenom mieste s výhľadom na okolie, vo vnútri sú dve veľké miestnosti obložené drevom s podlahami z masívneho dubu, kuchyňa, kúpeľňa a komora s pivnicou. Na spodnom poschodí je miestnosť s otvoreným krbom. V chate je elektroinštalácia, pripravená na pripojenie elektrocentrály, či hydrocentrály. Kúrenie je riešené pieckami na drevo. Celá stavba je zateplená fasádnym systémom.

K chate sa dostanete autom s vyšším podvozkom, ideálne 4x4. Z tohto miesta môžete podnikať túry, či už na chatu pod Suchým, alebo Kľačiansku Maguru a Chleb. Po dohode s majiteľom je možnosť poplatkového poľovania, prípadne dohody s PZ. Toto miesto má neopakovateľnú atmosféru a bude čoraz ťažšie niečo v tak čistej prírode nájsť.

Celé okolie je nádherná hubárska oblasť.

Vhodná investícia do budúcna na ktorej neprerobíte.

Ideálne útočisko pre rodinu v krízových situáciách ako je v súčasnej dobe.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 15.08.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Vrútky chata
na predaj ID: 28201 305 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Martin chata
na predaj ID: 28101 100 m²
od 462 € mesačne 1 460,00 €/m² 146 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Valča chata
na predaj ID: 16260 36 m²
od 72 € mesačne 638,89 €/m² 23 000,00 €
Martin chata
na predaj ID: 27190 576 m²
od 183 € mesačne 100,69 €/m² 58 000,00 €

 • fingo