Bytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.eu

Lokalita: Martin

cena v RK

0 m²

ID: 27543

 
Bytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.euBytový dom KOŠÚTKA - byty už v predaji, www.kosutka.eu
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám novinku v našej ponuke - bytový dom KOŠÚTKA. Tento moderný polyfunkčný bytový dom bude poskytovať všetko nevyhnutné pre komfortné bývanie. Pre nových majiteľov bude pripravených 33 bytových jednotiek rozdelených do 2, 2,5 a 3 izbových  bytov. Cena bytov začína na 103 000€ s DPH.  (Pre podnikateľov možnosť odpočtu DPH).

 

Medzi hlavné výhody bytového domu „KOŠÚTKA“ patrí:


Kvalita: Na stavbu budovy bol použitý jednotný stavebný systém Ytong. Vyznačuje sa výbornými zvukovými a izolačnými vlastnosťami. Stavba je riešená ako referenčná stavba firmy YTONG. . Pri zariaďovaní bytov budú použité prémiové materiály a značky ako: vane Kaldewei, batérie Grohe, Hans-grohe, Kludi , umývadlo Duravit, Jika.
Variabilita: Navrhované riešenie priestoru bytu si klient môže prispôsobiť podľa svojich predstáv. Je možné meniť postavenie priečok, počet izieb aj dispozíciu.
Lokalita: Všetko čo potrebuje rodina k životu je v pešej dostupnosti. Jednoducho povedané: „Všade blízko“ ( do 150m je vzdialená škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchodný dom Kaufland, obchodné centrum Campo di Martin, McDonalds, lekáreň, zmrzlina, oddychová zóna).
Parkovanie: Pre majiteľov sú pripravené aj kryté garážové miesta na prízemí budovy, ktoré je možné dokúpiť k bytu, čo im zaručí bezproblémové parkovanie a ochranu ich auta pred poškodením alebo krádežou. Z garáže vedie výťah priamo na poschodie k Vášmu bytu.
Polyfunkcia: Nový majiteľ bytu môže využívať všetky výhody, ktoré bude tento projekt poskytovať. V budove bude pekáreň – aj bezlepková, kaviareň, kaderníctvo, detský kútik, lezecká stena, trampolíny, oddychová zóna.
Financovanie: Rezervačná záloha vo výške 20% z kúpnej ceny. Bližšie informácie k financovaniu radi poskytneme v kancelárii.
Kolaudácia: Bytový dom je práve vo výstavbe a jeho kolaudácia je naplánovaná na prvý polrok 2022.

 

Pre viac informácií o projekte nás nevájate kontaktovať. 

 

www.kosutka.eu

 

 

Ing. Radovan Dobranský 

vedúci pobočky Martin

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 23.06.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Martin byt
na predaj ID: 27397 86 m²
od 536 € mesačne 1 977,83 €/m² 169 500,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 27398 60 m²
od 384 € mesačne 2 014,93 €/m² 121 500,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 27393 62 m²
od 386 € mesačne 1 958,27 €/m² 122 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Martin byt
na predaj ID: 27392 60 m²
od 381 € mesačne 2 021,81 €/m² 120 500,00 €
exkluzívne iba u nás

  • fingo